ZNAJDŹ LEKARZA

Praca

Silver Dental Clinic zatrudni Higienistkę - Asystentkę Ortodontyczną

Poszukujemy osoby:

– z wykształceniem kierunkowym medycznym (ukończona szkoła higienistek stomatologicznych),

– posiadających minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– sumiennej i dokładnej,

– pogodnej, zawsze miłej i ciepłej w kontakcie z pacjentem, dającej mu poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej pomocy,

– posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem,

– umiejącej pracować w zespole, często pod presją czasu, radzącej sobie w sytuacjach stresowych.

Mile widziana obsługa programu ProDentis.

Obowiązki:

– przygotowanie gabinetu stomatologicznego przed wizytą pacjenta,

– asystowanie podczas pracy lekarza ortodonty,

– realizowanie wysokich standardów obsługi i jakości pracy,

– monitorowanie i zabezpieczenie potrzebnych narzędzi i materiałów przed wizytą pacjenta,

– profesjonalna, kompleksowa obsługa pacjentów w zakresie profilaktyki,

– prowadzenie i organizacja gabinetu higieny,

– edukacja dzieci poprzez aktywne uczestniczenie w organizowanych przez klinikę warsztatach profilaktycznych dla najmłodszych pacjentów,

Oferujemy:

pracę w komfortowych warunkach, miłej atmosferze oraz ciągłe wsparcie szkoleniowe.

Pracę z użyciem cyfrowego skanera do pobierania wycisków.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby, chcące dołączyć do naszego zespołu prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres: praca@silverdental.pl