ZNAJDŹ LEKARZA

DSD

digital smile design dsd

 

REALIZUJEMY MARZENIA O PIĘKNYM I ZDROWYM UŚMIECHU

DSD - Digital Smile Design

Digital Smile Design(DSD) – nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania indywidualnego uśmiechu stworzona przez dr. Christiana Coachmanna – światowej sławy specjalistę w zakresie stomatologii estetycznej dostępna w Silver Dental Clinic.

 

Jeśli marzysz o zdrowym i perfekcyjnie harmonijnym uśmiechu, który stanowił by powód do dumy i każdego dnia poprawiał by Ci samopoczucie to otwieramy przed Tobą możliwość zrealizowania tego marzenia.

Przyjdź do nas i opowiedz nam jak chciałbyś się uśmiechać a my zaprojektujemy cyfrowo Twój wymarzony uśmiech i przeniesiemy go do rzeczywistości.

 

Digital Smile Design(DSD) – Jest to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia w bardzo precyzyjny sposób przedstawienie pacjentowi planowanyego, końcowego efektu leczenia stomatologicznego, u podstaw którego leży estetyka uśmiechu. Pomysł DSD narodził się w Brazylii, która słynie z „pięknych uśmiechów”, twórcą jest światowej sławy specjalista stomatologii estetycznej- dr Christian Coachman.

Konsultacja DSD obejmuje:

  •  wnikliwą diagnostykę estetyczną, czyli badanie twarzy pacjenta (makroestetyka), zewnętrznego rejonu ust (miniestetyka) oraz zębów i jamy ustnej (mikroestetyka)
  • wykonanie skanu zębów, który umożliwi dentyście i technikowi dentystycznemu dokładną, cyfrową analizę zębów potrzebną do zaplanowanie leczenia
  • badania dodatkowe (sprawdzenie stanu zębów, zdjęcia radiologiczne)
  • wykonanie przez stomatologa seri zdjęć twarzy i zębów pacjenta
  • zaprojektowanie przez lekarza i technia cyfrowego wax-up, czyli komputerowej symulacji nowego uśmiechu
  • przeniesienie przez lekarza za pomocą specjalnego klucza zaprojektowanego w systemie CAD/CAM nowego uśmiechu na zęby pacjenta.
  • sesję zdjęć fotograficznych pacjenta z nałożonym w ustach nowym uśmiechem, w celu pokazania efektu finalnego i omawienie szczegółowo zaplanowanych etapów leczenia.

 

DSD to świetna idea, standard i filozofia pracy, a jednocześnie wspaniałe narzędzie do komunikacji lekarzy z pacjentami, które umożliwia precyzyjne spełnienie ich oczekiwań. Uśmiech dla każdego z nas jest bardzo ważny, buduje poczucie własnej wartości, wpływa na relację z innymi ludźmi zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci posiadali bardzo zdrowe zęby, które tworzą harmonijny piękny uśmiech.

 

monika rosa dsd

dsdmonikarosa

 

Uśmiech to szczęście, które znajdziesz tuż pod własnym nosem.

~ Tom Wilson

Galeria Uśmiechów DSD

marcin przed300

MARCIN PRZED

DSD Marcin

 MARCIN PO DSD

dorota przed 300

DOROTA PRZED

DSD Dorota

DOROTA PO DSD