ZNAJDŹ LEKARZA

DSD

digital smile design dsd

 

REALIZUJEMY MARZENIA O PIĘKNYM I ZDROWYM UŚMIECHU

DSD - Digital Smile Design

Digital Smile Design(DSD) – nowoczesna koncepcja cyfrowego projektowania indywidualnego uśmiechu stworzona przez dr. Christiana Coachmanna – światowej sławy specjalistę w zakresie stomatologii estetycznej dostępna w Silver Dental Clinic.

 

Jeśli marzysz o zdrowym i perfekcyjnie harmonijnym uśmiechu, który stanowił by powód do dumy i każdego dnia poprawiał by Ci samopoczucie to otwieramy przed Tobą możliwość zrealizowania tego marzenia.

Przyjdź do nas i opowiedz nam jak chciałbyś się uśmiechać a my zaprojektujemy cyfrowo Twój wymarzony uśmiech i przeniesiemy go do rzeczywistości.

 

Digital Smile Design(DSD) – Jest to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia w bardzo precyzyjny sposób przedstawienie pacjentowi planowanyego, końcowego efektu leczenia stomatologicznego, u podstaw którego leży estetyka uśmiechu. Pomysł DSD narodził się w Brazylii, która słynie z „pięknych uśmiechów”, twórcą jest światowej sławy specjalista stomatologii estetycznej- dr Christian Coachman.

Konsultacja DSD obejmuje:

  •  wnikliwą diagnostykę estetyczną, czyli badanie twarzy pacjenta (makroestetyka), zewnętrznego rejonu ust (miniestetyka) oraz zębów i jamy ustnej (mikroestetyka)
  • wykonanie skanu zębów, który umożliwi dentyście i technikowi dentystycznemu dokładną, cyfrową analizę zębów potrzebną do zaplanowanie leczenia
  • badania dodatkowe (sprawdzenie stanu zębów, zdjęcia radiologiczne)
  • wykonanie przez stomatologa seri zdjęć twarzy i zębów pacjenta
  • zaprojektowanie przez lekarza i technia cyfrowego wax-up, czyli komputerowej symulacji nowego uśmiechu
  • przeniesienie przez lekarza za pomocą specjalnego klucza zaprojektowanego w systemie CAD/CAM nowego uśmiechu na zęby pacjenta.
  • sesję zdjęć fotograficznych pacjenta z nałożonym w ustach nowym uśmiechem, w celu pokazania efektu finalnego i omawienie szczegółowo zaplanowanych etapów leczenia.

 

DSD to świetna idea, standard i filozofia pracy, a jednocześnie wspaniałe narzędzie do komunikacji lekarzy z pacjentami, które umożliwia precyzyjne spełnienie ich oczekiwań. Uśmiech dla każdego z nas jest bardzo ważny, buduje poczucie własnej wartości, wpływa na relację z innymi ludźmi zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci posiadali bardzo zdrowe zęby, które tworzą harmonijny piękny uśmiech.

 

monika rosa dsd

dsdmonikarosa

 

Uśmiech to szczęście, które znajdziesz tuż pod własnym nosem.

~ Tom Wilson

Galeria Uśmiechów DSD

marcin przed300

MARCIN PRZED

DSD Marcin

 MARCIN PO DSD

dorota przed 300

DOROTA PRZED

DSD Dorota

DOROTA PO DSD

Od 28.04 wznawiamy funkcjonowanie kliniki na szczególnych zasadach, związanych z pandemią koronawirusa:
- Jesteśmy otwarci dla Każdego potrzebującego Pacjenta, zarówno w trakcie leczenia w naszej klinice jak i Nowego.
- Ze względu na wymogi rygoru epidemiologicznego prosimy o ustalenie terminu wizyty telefonicznie poprzez kontakt z recepcją kliniki - 22 750 22 85
Hello. Add your message here.