fbpx

InviSmile z dr Edytą Korycką – odkryj możliwości leczenia nakładkowego

Czy wiesz, że pierwszy krok do pięknego uśmiechu zaczyna się od profesjonalnej konsultacji? Dr Edyta Korycka, doświadczona ortodontka specjalizująca się w leczeniu nakładkowym, jest gotowa, aby dokładnie zbadać Twój przypadek i zaproponować najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Umów się na konsultację już dziś i zacznij swoją podróż do zdrowego uśmiechu.

Zapraszamy na konsultacje – InviSmile, które prowadzone będą do 31.01.24 r. w Silver Dental Clinic. W ramach InviSmile dr Korycka przeprowadzi indywidualne konsultacje dotyczące leczenia nakładkowego. To doskonała okazja, aby zasięgnąć profesjonalnej opinii i dowiedzieć się, jak można poprawić komfort i estetykę Twojego uśmiechu.

Konsultacja w ramach InviDay obejmuje:
🔸 cyfrowy skan jamy ustnej
🔸 zdjęcia wewnątrz i zewnątrzustne
🔸 wizualizację uśmiechu 3D

Konsultacje nie są przeznaczone dla dzieci.

Aby poznać szczegóły InviDay, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Aby poznać dokładną ofertę cenową, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 750 22 85 lub wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez SILVER DENTAL CLINIC SP. Z O.O. . z siedzibą w Piasecznie (05-500), ul. Puławska 48, zgodnie z ( 6 ust. 1 lit. f RODO) Polityka prywatności

Ortodoncja

Dobry ortodonta Warszawa Piaseczno - leczenie ortodontyczne

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się wadami zgryzu, a więc:

 • diagnozowaniem przyczyn powstawania tych wad,
 • eliminowaniem tych przyczyn,
 • ostatecznie leczeniem powstałych wad zgryzu.

Jest to dziedzina stomatologii, która w ostatnich latach rozwinęła się w Polsce najbardziej, zwłaszcza w zakresie leczenia aparatami stałymi. Polscy ortodonci mają obecnie możliwość uczestniczenia w całych cyklach szkoleń u największych autorytetów świata w dziedzinie ortodoncji.

To właśnie te szkolenia spowodowały, że obecnie, dobrzy ortodonci w Polsce leczą swoich pacjentów nowoczesnymi aparatami stałymi na światowym poziomie. Musimy mieć pełną świadomość faktu, iż żaden aparat nie leczy sam, a optymalne wykorzystanie zalet danego rodzaju aparatu ortodontycznego podyktowane jest umiejętnościami lekarza ortodonty oraz jego doświadczeniem w stosowaniu tego aparatu.

Bardzo ważnym aspektem w leczeniu ortodontycznym na świecie, jest ścisła współpraca lekarza ortodonty z laboratorium ortodontycznym, które jest podstawą nie tylko w leczeniu aparatami ruchomymi, ale także jest bardzo pomocne w leczeniu aparatami stałymi.

To właśnie laboratorium ortodontyczne przygotowuje na zlecenie lekarza ortodonty np.: szyny transferowe do aparatów lingwalnych, wszelkiego typu aparaty wspomagające leczenie aparatami stałymi czy szyny Clear Aligner.

W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu leczenia ortodontycznego w naszej klinice działa nowoczesne laboratorium ortodontyczne, wykonujące na zlecenie i pod kontrolą ortodonty najwyższej jakości prace.

Aby umówić się na konsultację lub poznać więcej szczegółów zadzwoń pod numer telefonu 22 750 22 85.

Dowiedz się więcej na temat leczenia ortodontycznego

Efekty leczenia

 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign Po
 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign Po
 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign Po

Jesteśmy przekonani, że zdrowy i piękny uśmiech ma ogromne znaczenie dla pewności siebie i ogólnego samopoczucia. Dlatego podejmujemy wszelkie wysiłki, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę ortodontyczną i osiągnąć doskonałe wyniki. Nasze metamorfozy uśmiechów są dowodem na nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Nasz zespół ortodontów ma nie tylko szeroką wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ortodoncji, ale również korzysta z najnowocześniejszych technologii i nowatorskich podejść w leczeniu. Staramy się indywidualnie podejść do każdego pacjenta, z uwzględnieniem jego unikalnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest osiągnięcie optymalnych rezultatów, utrzymując jednocześnie zdrowie jamy ustnej pacjenta.

Umów wizytę

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Kolejnym etapem leczenia ortodontycznego jest wybór aparatu, którym będzie realizowane nasze leczenie. Lekarz ortodonta przedstawia nam kilka wariantów aparatów, które różnią się estetyką, komfortem użytkowania, czasem leczenia no i oczywiście kosztem, ale efekt końcowy leczenia każdym z nich będzie taki sam. Pamiętajmy o tym, że wady zgryzu to nie tylko aspekt estetyczny, ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Metody leczenia ortodontycznego stosowane w Silver Dental Clinic

Invisalign®

Invisalign

Ekskluzywna alternatywa leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign.

Aparaty bezligaturowe DAMON

DAMON

System Damona to unikalna filozofia leczenia, która kreuje szerokie, piękne uśmiechy dla Was.

Aparaty Lingwalne INCOGNITO

INCOGNITO

Wyjątkowy aparat lingwalny z indywidualnie projektowanymi, złotymi zamkami.

Clear Aligner

Clear Aligner

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Ortodonci Silver Denatl Clinic

dr Monika Madej-Pasiewicz

Ortodoncja, Stomatologia zachowawcza
View Details
Adres
ul. Puławska 48, Piaseczno
Wyznacz trasę

Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 8:00 – 20:00
Sob. – 8:00 – 15:00