fbpx

Konsultacje Invisalign®

Zapraszamy Państwa na InvisaDay w  Silver Dental Clinic, który poprowadzi dr Monika Rosa. 17.06 (sobota) odbędzie się konsultacja w kierunku leczenia nakładkowego (konsultacja obejmuje: pełną diagnostykę oraz plan leczenia).

Konsultacje nie są przeznaczone dla dzieci.

Aby umówić się na konsultację lub poznać wszystkie szczegóły, wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń pod numer telefonu
22 750 22 85.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez SILVER DENTAL CLINIC SP. Z O.O. . z siedzibą w Piasecznie (05-500), ul. Puławska 48, zgodnie z ( 6 ust. 1 lit. f RODO) Polityka prywatności

Ortodoncja

Dobry ortodonta Warszawa Piaseczno - leczenie ortodontyczne

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się wadami zgryzu, a wiec:

 • diagnozowaniem przyczyn powstawania tych wad,
 • eliminowaniem tych przyczyn,
 • ostatecznie leczeniem powstałych wad zgryzu.

Jest to dziedzina stomatologii, która w ostatnich latach rozwinęła się w Polsce najbardziej, zwłaszcza w zakresie leczenia aparatami stałymi. Polscy ortodonci mają obecnie możliwość uczestniczenia w całych cyklach szkoleń u największych autorytetów świata w dziedzinie ortodoncji.

To właśnie te szkolenia spowodowały, że obecnie, dobrzy ortodonci w Polsce leczą swoich pacjentów nowoczesnymi aparatami stałymi na światowym poziomie. Musimy mieć pełną świadomość faktu, iż żaden aparat nie leczy sam, a optymalne wykorzystanie zalet danego rodzaju aparatu ortodontycznego podyktowane jest umiejętnościami lekarza ortodonty oraz jego doświadczeniem w stosowaniu tego aparatu.

Bardzo ważnym aspektem w leczeniu ortodontycznym na świecie, jest ścisła współpraca lekarza ortodonty z laboratorium ortodontycznym, które jest podstawą nie tylko w leczeniu aparatami ruchomymi, ale także jest bardzo pomocne w leczeniu aparatami stałymi.

To właśnie laboratorium ortodontyczne przygotowuje na zlecenie lekarza ortodonty np.: szyny transferowe do aparatów lingwalnych, wszelkiego typu aparaty wspomagające leczenie aparatami stałymi czy szyny Clear Aligner.

W celu zapewnienia jak najwyższego komfortu leczenia ortodontycznego w naszej klinice działa nowoczesne laboratorium ortodontyczne, wykonujące na zlecenie i pod kontrolą ortodonty najwyższej jakości prace.

Efekty leczenia

 • Before-Piotr 27 lat
  After-Piotr 27 lat
  Przed Piotr 27 lat Po 10 miesiącach
 • Before-Konrad 31 lat
  After-Konrad 31 lat
  Przed Konrad 31 lat Po 11 miesiącach
 • Before-Invislign
  After-Invislign
  Przed Invislign Po

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Kolejnym etapem leczenia ortodontycznego jest wybór aparatu, którym będzie realizowane nasze leczenie. Lekarz ortodonta przedstawia nam kilka wariantów aparatów, które różnią się estetyką, komfortem użytkowania, czasem leczenia no i oczywiście kosztem, ale efekt końcowy leczenia każdym z nich będzie taki sam. Pamiętajmy o tym, że wady zgryzu to nie tylko aspekt estetyczny, ale przede wszystkim aspekt zdrowotny. Wady zgryzu mają wpływ na cały nasz organizm, a nie leczone mogą doprowadzić do przedwczesnej utraty zębów i bolesnych zmian w stawie skroniowo żuchwowym. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny, a początek ich powstawania może mieć miejsce już we wczesnych latach dziecięcych. Warto więc w jak najmłodszym wieku zapobiegać ich powstawaniu, niż w wieku dorosłym leczyć je ortodontycznie.

Invisalign

Invisalign

Ekskluzywna alternatywa leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek Invisalign.

Aparaty bezligaturowe DAMON

DAMON

System Damona to unikalna filozofia leczenia, która kreuje szerokie, piękne uśmiechy dla Was.

Aparaty Lingwalne INCOGNITO

INCOGNITO

Wyjątkowy aparat lingwalny z indywidualnie projektowanymi, złotymi zamkami.

Clear Aligner

Clear Aligner

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Ortodonci Silver Denatl Clinic

dr Monika Madej-Pasiewicz

Ortodoncja, Stomatologia zachowawcza
View Details