fbpx

System Invisalign

Invisalign jest drugą w naszej klinice metodą estetycznego leczenia ortodontycznego, która obejmuje innowacyjne metody korygowania i leczenia wielu wad zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek tzw. alignerów. Prawie niewidoczne, komputerowo przygotowane w centrum Invisalign nakładki na podstawie zaplanowanego przez lekarza ortodontę leczenia tydzień po tygodniu przesuwają zęby z dokładnością co do milimetra.

Twoja pewność siebie. Twoje samopoczucie. Twoje życie. Z Invisalign osiągnięcie uśmiechu, o którym zawsze marzyłeś nie musi być czymś wielkim – już ponad 2,5 mln ludzi na całym świecie uzyskało wymarzony uśmiech dzięki Invisalign.

Invisalign prostuje zęby za pomocą serii niemal niewidzialnych, wymiennych nakładek korekcyjnych wykonanych na zamówienie dla Twoich zębów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z już dziś z ortodontą  w naszej klinice.

Metamorfozy

 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign Po
 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign After
 • Before-Leczenie Invisalign
  After-Leczenie Invisalign
  Przed Leczenie Invisalign Po

Zalety

  • System Invisalign jest praktycznie niewidoczny, nikt nie zauważy, że nosisz aparat,

  • Efekty leczenia widoczne są po pierwszym komplecie,

  • Jest to rozwiązanie przeznaczone do leczenia również dla młodzieży, ponieważ wzbogacone jest o np. wskaźnik częstości noszenia,

  • W razie potrzeby np. publicznego wystąpienia, udzielania wywiadu, ważnego spotkania, możesz zdjąć aparat, aby poczuć się komfortowo,

  • Nie wpływa na jakość wymowy, jak w przypadku tradycyjnych aparatów,

  • Leczenie jest zaplanowane i przygotowane komputerowo, indywidualnie dla każdego pacjenta bardzo dokładnie, przez lekarza,

  • Na wizycie z przedstawieniem planu leczenia już możesz zobaczyć jak możesz wyglądać po zakończonym leczeniu,

  • Ułatwiona higiena oraz przez cały okres trwania leczenia, pozwala również na odbywanie regularnych wizyt u stomatologa, czy wybielania,

  • Zwykle leczenie trwa od 9-20 miesięcy,

  • Zęby prostowane są za pomocą zdejmowanych alignerów,

Plan leczenia Invisalign przygotowywany jest indywidualnie dla każdego pacjenta

Przed opracowaniem planu leczenia lekarz ortodonta wykonuje wycisk zębów pacjenta, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostaje opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, czyli komputerowego programu do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii można zobaczyć, jak powinny wyglądać zęby na końcu leczenia.

Uśmiech na każdym kroku

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw alignerów należy nosić przez dwa tygodnie. Wraz ze zmianą kolejnych kompletów alignerów zęby rozpoczną swą podróż, by stopniowo, milimetr po milimetrze, przesunąć się na planowane ostateczne miejsce. W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne u ortodonty, który będzie monitorować postęp leczenia i dbać o komfort pacjenta w jego trakcie.

Umów wizytę

Monika Rosa – Master of Science in Orthodontics 

Od 2005r. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Członek European Aligner Society. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych, stosując w swojej pracy wiele nowoczesnych metod leczenia wad zgryzu, takich jak aparaty samoligaturujące Damon, aparaty lingwalne czy trójwymiarową – 3D technologię projektowania uśmiechu INSIGNIA. Posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu aparatami Clear Aligner, które jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła stosować w swojej codziennej praktyce i uzyskała autoryzację do stosowania tej metody od Firmy SCHEU-DENTAL. Od 2014r certyfikowany ortodonta Invisalig w Polsce. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, prowadzonych przez największe autorytety na świecie z dziedziny ortodoncji i stomatologii estetycznej. W 2014r przeszła szkolenie u samego dr. Christiana Coachmanna uzyskując certyfikat DSD(cyfrowego projektowania uśmiechu).W 2018 roku uzyskała tytuł Master of Science in Orthodontics na Uniwersytecie Donau-Universität Krems.Perfekcyjne uśmiechy pacjentów dr Moniki Rosa są wynikami innowacyjnego podejścia do leczeni ortodontycznego, u podstaw którego leży estetyka uśmiechu połączona z funkcjonalnością zgryzu. Poznając wizję pacjenta o swoim wymarzonym uśmiechu, projektuje cyfrowo jego uśmiech z wykorzystaniem protokołu DSD a następnie tworzy plan leczenia, który zmierza do osiągnięcia ostatecznego efektu.

Aparaty bezligaturowe DAMON

Invisalign

System Damona to unikalna filozofia leczenia, która kreuje szerokie, piękne uśmiechy dla Was.

Clear Aligner

Clear Aligner

Innowacyjna metoda korygowania wad zgryzu przy pomocy komfortowych nakładek.

Aparaty Lingwalne INCOGNITO

INCOGNITO

Wyjątkowy aparat lingwalny z indywidualnie projektowanymi, złotymi zamkami.

Adres
ul. Puławska 48, Piaseczno
Wyznacz trasę

Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 8:00 – 20:00
Sob. – 8:00 – 15:00