ZNAJDŹ LEKARZA

Leczenie na raty

MediRaty
mediratylogoMediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce. Więcej informacji o usługach i płatnościach ratalnych znajduje się na stronie internetowej MediRaty.pl
W związku z podpisaniem umowy o współpracy, z przyjemnością informujemy, że nasza firma została zarejestrowana w systemie MediRaty (RATALNIE.COM.S.A.)

Co wyróżnia MediRaty

– Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.

– Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera

– nawet w dniu zgłoszenia. – Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.

– Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy).

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty.
Szanowny Pacjencie, informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach.
MediRaty to pierwszy w Polsce, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych. Gdy koszty zabiegów przestają być barierą, łatwiej jest zoptymalizować plan leczenia.
1. Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.
2. Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)

Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

– Ustal z Lekarzem Silver Dental Clinic plan i koszt leczenia.

– Skontaktuj się telefonicznie z Konsultantem MediRaty pod numerem: 801000265, 22 266 83 70, który zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i przedstawi indywidualną ofertę ratalną.

– Pacjent, który zaakceptował ofertę kredytową otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.

– Po podpisaniu umowy na konto Silver Dental Clinic przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.

– Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy kredytowej z Pacjentem.

 

Wniosek online (samodzielna weryfikacja)

Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Od teraz możesz bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet bez wychodzenia w domu. Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut! W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat
MediRaty

Weryfikacja z Konsultantem

Jeżeli Pacjent preferuje weryfikację i uzyskanie finansowania w asyście Konsultanta MediRat wystarczy przesłać prosty formularz zgłoszeniowy (Imię, Nazwisko, e-mail, nr tel.) www.mediraty.pl aby Konsultant mógł oddzwonić w dogodnej dla Pacjenta porze lub samemu skontaktować się telefonicznie z Konsultantem: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Od 28.04 wznawiamy funkcjonowanie kliniki na szczególnych zasadach, związanych z pandemią koronawirusa:
- Jesteśmy otwarci dla Każdego potrzebującego Pacjenta, zarówno w trakcie leczenia w naszej klinice jak i Nowego.
- Ze względu na wymogi rygoru epidemiologicznego prosimy o ustalenie terminu wizyty telefonicznie poprzez kontakt z recepcją kliniki - 22 750 22 85
Hello. Add your message here.