fbpx

Leczenie

Leczenie

Specjalistyczna klinika stomatologiczna Silver Dental Clinic w Piasecznie została założona w 2007 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących najwyższej jakości usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się m.in. cztery gabinety, pracownia rtg wyposażona w nowoczesny, cyfrowy sprzęt diagnostyczny, laboratorium ortodontyczne oraz sala szkoleniowa. Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

Jakość oraz kompleksowość usług stomatologicznych w Silver Dental Clinic osiągamy dzięki odpowiednim kwalifikacjom całego personelu, ścisłej współpracy lekarzy różnych specjalności oraz wyposażeniu kliniki w sprzęt i materiały najnowszej generacji. Silver Dental Clinic to kompetentne gremium doskonałych specjalistów z wszystkich dziedzin stomatologii. Nasze narzędzia to zarówno nowoczesne technologie i najlepszy sprzęt, ale również nasze oczy, ręce i gromadzone latami doświadczenie.

null

Implantologia jest najnowocześniejszą i najbardziej naturalną propozycją rozwiązania problemu pojedynczego zęba lub kilku zębów.

null

W leczeniu ortodontycznym wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy, która jest kluczem do dalszego leczenia ortodontycznego. Kolejnym etapem leczenia ortodontycznego jest wybór aparatu, którym będzie realizowane nasze leczenie.

null

Protetyka jest dziedziną zajmującą się uzupełnianiem ubytków po uszkodzeniu lub utracie zębów. Braki w uzębieniu są przyczyną zaburzeń stawów skroniowo -żuchwowych i układu pokarmowego.

null

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe jest często ostatnią szansą, pozwalającą na zachowanie zniszczonego próchnicą zęba w jamie ustnej.

null

Stomatologia dziecięca zajmuje się specjalistycznym leczeniem zachowawczym pacjentów w wieku rozwojowym. Dzieci należą do tej szczególnej grupy pacjentów, której należy poświęcić znacznie więcej troski i uwagi.

null

Zdrowe lub wyleczone zęby niejednokrotnie odbiegają od ideału, są przyciemnione, przebarwione lub mają brzydki kształt, a to psuje samopoczucie pacjenta i nie pozwala mu swobodnie się uśmiechać.

null

Chirurgia stomatologiczna to niezwykle istotna gałąź stomatologii, dzięki której możliwe są do przeprowadzenia operacje w jamie ustnej. Może ona pomóc w przypadku wielu chorób i dolegliwości, których stomatolog zachowawczy może nie móc wykonać.

null

Tylko od nas samych zależy jak długo będziemy się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem. Naszym pacjentom uświadamiamy, że codzienna, właściwa higiena jamy ustnej jest nieodzownym warunkiem utrzymania zdrowych zębów do końca życia.

Adres
ul. Puławska 48,
05-500 Piaseczno
Godziny otwarcia
Pon. – Pt. 8:00 – 20:00
Sob. – 8:00 – 15:00