ZNAJDŹ LEKARZA

Paweł Cichosz

Paweł Cichosz

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie 1993r. dwa lata później uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Doświadczenie implantologiczne zdobywał od roku 1997 przy boku dr Nicolas’a Hahn’a z Holandii. Od początku istnienia (2005 r.) jest czynnym mentorem CEIA (Central European Implant Academy) przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, konsultant medyczny systemu implantologicznego Biomet3i. Laureat nagrody przyznawanej lekarzom na całym świecie za szczególny wkład w rozwój implantologii oraz wybitne osiągnięcia w upowszechnianiu leczenia implantologicznego – Platinum Preferred Elite Member i Platinum Preferred Member w 2010 oraz 2011 roku.

Cieszy się ogromnym uznaniem jako chirurg i implantolog . Posiada bardzo duże doświadczenie w dziedzinie implantologii i chirurgii stomatologicznej. Swoje doświadczenie zdobywa na licznych kursach i sympozjach w kraju i za granicą. Jako jeden z pierwszych i do tej pory bardzo nielicznych lekarzy stomatologów uzyskał certyfikat umiejetności w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Zajmuje się szkoleniem lekarzy , którzy pod jego okiem zdobywają doświadczenie z zakresu implantologii i chirurgii.

Oddział: Lekarze Silver Dental Clinic
Specjalizacja: lek. stomatolog
Leczenie: Implantologia
Od 28.04 wznawiamy funkcjonowanie kliniki na szczególnych zasadach, związanych z pandemią koronawirusa:
- Jesteśmy otwarci dla Każdego potrzebującego Pacjenta, zarówno w trakcie leczenia w naszej klinice jak i Nowego.
- Ze względu na wymogi rygoru epidemiologicznego prosimy o ustalenie terminu wizyty telefonicznie poprzez kontakt z recepcją kliniki - 22 750 22 85
Hello. Add your message here.