ZNAJDŹ LEKARZA

Wybielanie Zębów

Białe i lśniące zęby to niezwykle ceniony atut naszego wizerunku. Piękny uśmiech dodaje nam wdzięku i pewności siebie. Jest już dzisiaj wymogiem czasu i świadczy o dbałości o naszą estetykę.

Od systemu wybielającego oczekuje się, aby był przede wszystkim skuteczny, całkowicie bezpieczny, wygodny i aby efekty były natychmiastowe. Taki właśnie jest system wybielania BEYOND. Testy dowodzą, że rezultatem wybielania tą metodą jest poprawa koloru zębów od 5 do 14 odcieni według skali Vita, a efekty są zdecydowanie lepsze niż przy wybielaniu innymi metodami. Zabieg trwa około 45 minut, a użycie niskiej temperatury i zimnego światła eliminuje podrażnienia nerwów. Zabieg jest jednorazowy, bez ubocznych skutków. System Beyond jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku. W swojej ofercie posiadamy również wybielanie zębów metodą nakładkową skierowane do osób, które nie mają ochoty spędzić  45 min na fotelu w gabinecie, a też cenią sobie biały i lśniący uśmiech. Pacjentom, którzy decydują się na wybielanie nakładkowe lekarz pobiera wycisk w celu wykonania precyzyjnej i szczelnej nakładki na zęby. Szczelność tych nakładek jest jednym z najważniejszych czynników determinujących efekt tego typu wybielania. Nakładki do wybielania wykonywane są w naszym laboratorium przez techników dentystycznych metodą termoformowania pod ciśnieniem 6 atmosfer, co gwarantuje ich bardzo dobrą szczelność.

Czy warto wybielać zęby?

Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, gdyż wybielanie zębów jest zabiegiem kosmetycznym, nie leczniczym. Piękny uśmiech poprawia samopoczucie, więc? Jeśli natomiast już zdecydujemy się na wybielenie naszych zębów, to na pewno warto zainwestować w nowoczesny i profesjonalny system wybielający. Korzystanie z tańszych, ale nieprofesjonalnych systemów, bez nadzoru lekarza stomatologa może okazać się złą i szkodliwą inwestycją.

Odkryj potencjał swojego uśmiechu!
Zastosuj najlepszą, sprawdzoną metodę na lśniąco biały i zdrowy uśmiech.
O BEYOND™ - Opis Systemu
Technologia wybielania BEYOND™
Efekty wybielania zębów lampą Beyond Polus

efekt wybielania 1efekt wybielania 5

wybielanie etap1Przed przystąpieniem do profesjonalnego wybielania zębów przy użyciu lampy Beyond zaleca się przegląd jamy ustnej wykonany przez lekarza dentystę. Lekarz musi ocenić, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania wybielania zębów, czyli ubytków próchnicowych, nieszczelnych wypełnień. Jeśli Pacjentem jest kobieta lekarz z pewnością zapyta, czy nie jest w ciąży lub nie karmi piersią, gdyż to również są przeciwwskazania do wybielania zębów i zabieg należy odroczyć na późniejszy termin. Następnie zaleca się wykonanie profesjonalnego czyszczenia zębów w gabinecie, tzn. skalingu i piaskowania, co najmniej dwa tygodnie przed zaplanowanym wybielaniem. Zabieg wybielania rozpoczyna się od umieszczenia na ustach pacjenta ochraniacza, który ułatwia dostęp do wszystkich powierzchni zębów oraz zabezpiecza błonę śluzową warg przed podrażnieniem przez żel wybielający.

Milena Lutek

Dyplomowana higienistka stomatologiczna – z ponad 10 letnim doświadczeniem każdego dnia dbam o piękne uśmiechy moich pacjentów. Przygodę ze stomatologią zaczęłam jako Asystentka stomatologiczna, następnie Koordynator zespołu asystentek, jednak największe spełnienie daje mi praca jako Higienistka stomatologiczna. W pracy liczy się dla mnie profesjonalizm oraz doświadczenie. Stale dążę jednak do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju osobistego m.in. poprzez liczne szkolenia w Oboda Group. Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymałam certyfikat Fundacji Psychologii w Medycynie zaświadczający wysoki poziom kompetencji interpersonalnych w zakresie komunikacji z pacjentem. Nie wyobrażam sobie pracy bez aparatu fotograficznego – jest on nieodzownym elementem codziennych działań, a zdjęcia to podstawa do motywacji.

Anna Kropidłowska

Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną, w zawodzie pracuje 14 lat. Przeprowadzam zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej oraz zabiegi wybielania zębów metodą nakładkową i gabinetową przy pomocy najnowszej na rynku lampy Beyond. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.  W pracy z pacjentem cenię sobie dokładność i delikatność, dlatego zabiegi wykonuję w lupach stomatologicznych. Chcę, aby wizyta była dla każdego pacjenta przyjemnością dlatego zawsze informuję o podejmowanych przeze mnie działaniach. Zależy mi na tym, aby pacjent wychodził z gabinetu uśmiechnięty i zmotywowany do dalszej pracy.

Prześlij formularz, aby umówić się na wybielanie

captcha