ZNAJDŹ LEKARZA

Rekomendacje

Anna
Anna
Piaseczno

Polecam serdecznie Silver Dental Clinic, za miłe przyjęcie od samego wejścia. Za każdym razem profesjonalne podejście do sprawy. W moim przypadku nosiłam aparat stały i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jeśli chodzi o profilaktykę zęby są dopieszczone, idealnie wyczyszczone.

Polecam jak najbardziej całą klinikę.

Bożena
Bożena
Józefosław

Byłam mile zaskoczona pierwszą wizytą w klinice. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała moje zęby, zrobiła mi zdjęcie pantomograficzne oraz zdjęcia moich zębów aparatem fotograficznym, a następnie przedstawiła mi dokładny plan leczenia. Wszystko dokładnie objaśniła na zdjęciach. Pokazała nawet animację, na czym polega leczenie kanałowe. Idę teraz na czwartą wizytę. Leczenie bezbolesne, ceny naprawdę przystępne.

Agnieszka
Agnieszka
Nowa Wola

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Trafiłam do kliniki w trybie pilnym z bardzo bolącym zębem z dodatkowym towarzystwem - dwójką małych dzieciaczków.

Podczas półgodzinnej wizyty, po wykonaniu zdjęcia rtg szczęki, profesjonalnie zlokalizowana źródło bólu ( pomimo mojego zupełnie odmiennego zdania ) i założono lekarstwo. Dzieci nawet niezauważyły mojej nieobecności.

Monika
Monika
Grójec

Miła, profesjonalna obsługa. Czyste i dobrze wyposażone gabinety. Lekarze zawsze mają czas dla pacjenta, aby wyjaśnić wszystkie aspekty leczenia. Jestem pacjentem Silver Dental od około 5 lat i cały czas podnosi poziom leczenia. Poziom leczenia stale na wysokim poziomie.

Emil
Emil
Belsk/Grójec

Pracownicy i lekarze Silver Dental Clinic działają z pełnym profesjonalizmem i uprzejmością dla pacjenta. Zawsze wiem co będę miał wykonywane, w jakim celu jest przeprowadzane leczenie zębów i jakie są przewidywane jego rezultaty. Sprzęt, na którym pracują jest najwyższej jakości. Polecam!!!

Elżbieta
Elżbieta
Warka

Jestem zadowolona z opieki stomatologicznej w gabinetch Silver Dental Clinic. Uważam, że lekarze stomatolodzy mają dobre podejście do dzieci, co powoduje, że dziecko chętnie przychodzi na wizyty. Bardzo fachowa obsługa. Lekarze bardzo dokładnie przedstawiają plan leczenia i są przyjaźni dla pacjenta. Chętnie polecam państwa klinikę.

Alicja
Alicja
Piaseczno

Silver Dental Clinic jest profesjonalnym gabinetem dentystycznym. Jest tu miła obsługa. Leczenie zębów jest bardzo dobre, fachowe w miłej atmosferze.

Marcin
Marcin
Grójec

Silver Dental Clinic to miejsce godne polecenia. Cały personel jest uprzejmy i kompetentny z szacynkiem odnoszący się do pacjenta. Szczególnie miła i dokładna jest dr Agnieszka Burda, która fachowo i delikatnie zajmuje się naszym uzębieniem. Ponadto dużym atutem jest kompleksowość usług oraz jakość sprzętu. Na miejscu można zakupić produkty do higieny jamy ustnej w atrakcyjnych cenach co również wpływa dobrze na pacjenta. Jedynym minusem są trochę wygórowane ceny, ale wcześniej jesteśmy informowani o kosztach leczenia, więc jeśli komuś nie pasuje może zrezygnować...

Agnieszka
Agnieszka
Magdalenka

Bardzo nowoczesne i estetyczne gabinety.Miła obsługa recepcjonistek. Zespół lekarzy młodych z pasją do leczenia naszych zębów, aby nasz uśmiech był piękniejszy.

Anna
Anna
Warszawa

Bardzo miła, profesjonalna obsługa w klinice,co znacznie podnosi komfort i poczucie bezpieczeństwa pacjenta.Wizyta przebiega bezstresowo. Dużym atutem są nowocze techniki znieczulania podczas zabiegów oraz duży wybór oferowanych usług. Na plus również pokój dla maluchów.

Karolina
Karolina
Piaseczno

Szukałem miejsca przyjaznego dzieciom, aby móc przyjść na wizytę z moim 3,5 letnim synkiem, w celu sprawdzenia stanu ząbków oraz przeprowadzenia lakierowania. Jestem oczarowana, zachwycona, a wręcz poruszona podejściem Pani Agnieszki Burdy. Synek na pierwszej wizycie adaptacyjnej, bardzo się ubawił i z chęcią przybył na kolejną. Dostał w nagrodę super naklejki i wyszedł z uśmiechem na twarzy. Poza tym klinika przyciąga bardzo ładnym wystrojem. Pani stomatolog wychodzi po swoich pacjentów witając uściskiem dłoni, a gabinet dziecięcy jest urządzony bajkowo.
Polecam wszystkim rodzicom !

Michał
Michał
Konstancin- Jeziorna

Wyjątkowo fachowa, sympatyczna, uprzejma obsługa. Dr Pawłowska w wyjątkowy sposób dba o samopoczucie pacjenta, sprawiając, że wizyty mijają szybko i bez stresu.

Bardzo profesjonalna obsługa recepcji.

Agnieszka
Agnieszka
Warszawa

W gabinecie Silver Dental leczę się ortodontycznie. Mogę polecić gabinet ze względu na profesjonalną obsługę i pozytywne podejście do pacjenta.

Agata
Agata
Warszawa

Bardzo dokładny przegląd zębów. Możliwość obejrzenia na ekranie zdjęć zrobionych na bieżąco za pomocą kamery wewnątrzustnej. Lekarz stomatolog miły, delikatny, leczenie przyjemne i bezbolesne ( nawet bez znieczulenia).
Efekt końcowy plombowania bardzo dobry, nawet tak newralgicznych miejsc jak zęby przednie – bez śladu ingerencji.
Dodatkową zaletą jest możliwość dodatkowej diagnostyki dzięki RTG i pantomogramowi, na miejscu, na poczekaniu – wszystko w zapisie cyfrowym.
Serdecznie polecam.

Beata
Beata
Piaseczno

Przyjazna obsługa w recepcji-zgodnie ze standardem obsługi klinta.
Duży plus przypominanie sms o wizycie lub oddzwanianie do pacjenta.
Ważne dla mnie – przypominanie co pół roku ( telefon lub sms) o konieczności wizyty profilaktycznej. A w przypadku braku mojej reakcji przypomnienie ponowne np. za miesiąc.
Profesjonalna opieka stomatologiczna i Panie Higienistki z którymi miałam wizyty.

Stefan
Stefan
Józefosław

Bardzo dobrze zorganizowana klinika. Cała nasza rodzina tj cztery osoby są pacjentami zadowolonymi z usług. Szczególnie dzieci (4 lata i 12 lat) są bardzo zadowolone z Dr Zub – z podejścia do leczenia i całego procesu. Początkowo ok 1,5 roku temu zapisała się do Państwa żona, i stopniowo kolejne osoby z naszej rodziny rezygnowały z usług kliniki na Ursynowie na Państwa rzecz.